terazmuzyka.pl
Film / serial 361V  
rf | 4 maja 2020
3

Znamy reżysera nowych „Gwiezdnych wojen”

Za nowe „Gwiezdne wojny” weźmie się jeden z najciekawszych reżyserów ostatnich lat.

Lucasfilm potwierdził nazwisko reżysera nowego filmu z serii „Gwiezdne wojny”. Będzie nim Taika Waititi, który także będzie współautorem (wraz z Krysty Wilson-Cairns) scenariusza. Taika Waititi to jeden z najciekawszych reżyserów i aktorów ostatnich lat. Zadebiutował w 2007 roku filmem „Eagle vs Shark”, ale znacznie większe uznanie przyniosła mu komedia „Co robimy w ukryciu” z 2014 roku. Wyreżyserował także film „Thor: Ragnarok” (kontynuacja „Thor: Love And Thunder” planowana jest na 2022 rok), a ostatnio zasłynął jako reżyser i odtwórca jednej z głównych ról głośnej tragikomedii „Jojo Rabbit”.

Ostatnią częścią sagi jest „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” z 2019 roku. Nie znamy jeszcze tytułu ani daty premiery nowej części.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
mimic [89.64.***.***] dodano: 05.05.2020, 13:11 #1
Nareszcie,właściwy człowiek na własciwym miejscu.Oby tylko nie dał sobie wejść na łeb Pani Producent.
Potas [188.146.***.***] dodano: 06.05.2020, 19:16 #2
To chyba jakieś jaja są. Gwiezdne wojny skończyły się na Powrót Jedi. Trylogia która po tym powstała była na maxa wymęczona z ogromem niedorzecznych wątków. Formuła się wyczerpała i teraz to to jest tylko odgrzewanie kotletów i odcinanie kuponów. Mam nadzieję że to tylko spekulacje i kolejna część nie wypali.
Marcin [83.25.***.***] dodano: 11.05.2020, 09:10 #3
Gwiezdne wojny w tej formule nie mają większego sensu. Jak ktoś wyżej pisał, wymęczone treści z wątkami bez większego sensu i ta formuła już jest zbędna.

Jest całe, bardzo bogate expanded universe. Trylogia Bane'a aż krzyczy o ekranizację!!!!! Mają całą kopalnię materiału na dziesiątki filmów, na pół wieku, a biorą się za taką bryndzę, za taki szmelc...
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group