terazmuzyka.pl
Film / serial 221V  
mg | 27 maja 2020
1

Znamy reżysera pierwszego filmu nakręconego w kosmosie

W projekt zaangażowany jest Tom Cruise, Elon Musk i NASA. Właśnie poznaliśmy reżysera pierwszego filmu, który zostanie nakręcony w przestrzeni kosmicznej!

Tom Cruise ma na swoim koncie wiele niezwykłych ról, ale wydaje się, że ujęcia w kosmosie będą dla niego sporą nowością. Kilka tygodni temu potwierdzono, że aktor zaangażowany jest w filmowy projekt, przy którym współpracuje z agencją Stanów Zjednoczonych odpowiedzialną za program lotów kosmicznych, czyli NASA.

Informację tę potwierdził jakiś czas temu Jim Bridenstine z NASA:

NASA jest podekscytowana możliwością współpracy z Tomem Cruise’em przy filmie dziejącym się na pokładzie stacji kosmicznej. Potrzebujemy nowych mediów, żeby zainspirować kolejne pokolenie inżynierów i naukowców, którzy pomogą w przyszłości realizować ambitne plany NASA.

Amerykańskie media donoszą, że w produkcję zaangażowany jest również Elon Musk – filantrop i przedsiębiorca, a także założyciel przedsiębiorstwa przemysłu kosmicznego SpaceX.

Właśnie ogłoszono, że pierwszy film nakręcony w przestrzeni kosmicznej wyreżyseruje Doug Liman, który ma na swoim koncie takie filmy jak „Na skraju jutra”, „Mr. & Mrs. Smith”, „Barry Seal: Król przemytu”, „Tożsamość Bourne’a” czy „Fair Game”.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 08.06.2020, 08:18 #1
"Kosmos 1999" najlepszy!
Przeszłość w przeszłości...
Zobacz także
0

Jared Leto wystąpi w nowej części filmu „Tron”

rf | fot. Nicolas Genin | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group