terazmuzyka.pl
Film / serial 507V  
mg | 16 maja 2018
2

„Zombieland 2” zapowiedziane. Kiedy film trafi do kin?

Ciesząca się sporą popularnością komedia osadzona w świecie opanowanym przez zombie – „Zombieland” – prawdopodobnie doczeka się kontynuacji. Znamy pierwsze szczegóły.

Film „Zombieland” trafił do kin we wrześniu (w Polsce w grudniu) 2009 roku i okazał się ogromnym sukcesem reżysera Rubena Fleischera. Produkcja zarobiła ponad 100 milionów dolarów i spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów, którym odpowiadało humorystyczne podejście do apokalipsy zombie. Teraz, niemalże dekadę później, gdy tematyka jest już mocno wyeksploatowana, pojawiły się pierwsze informacje dotyczące „Zombieland 2”.

Ozzy Osbourne powraca ze swoim reality show

Paul Wernick, współodpowiedzialny za scenariusz do pierwszej części filmu, zdradził w wywiadzie dla „Vulture”, że druga część prawdopodobnie powstanie i pojawi się wcześniej, niż niektórzy przypuszczali:

Zbliżamy się do dziesiątej rocznicy ukazania się „Zombieland”. W kinach film pojawił się we wrześniu 2009 roku. Nie wiemy jeszcze do końca, co fani dostaną w związku z tą rocznicą, ale może „Zombieland 2”. Mamy nadzieję, że rozpoczniemy zdjęcia na początku przyszłego roku, żeby mieć wszystko gotowe na październik 2019 roku. Oczywiście z oryginalną obsadą.

Plany wydają się być dość sprecyzowane, dlatego możliwość pojawienia się drugiej odsłony „Zombieland” należy traktować bardzo poważnie. Paul Wernick wspomniał o oryginalnej obsadzie, a o sile tej w 2009 roku stanowili: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone czy Bill Murray.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
kjub1982 [89.25.***.***] dodano: 17.05.2018, 14:18 #1
I jako otwieracz niezniszczalne " For Whom the Bell Tolls" Hell Yeah !!!
mikrobas dodano: 18.05.2018, 21:13 #2
Tylko czy jest sens powtarzać ten sam-rzeczywiście dobry-chwyt? To się może skończyć równie żałośnie jak motyw z "Sabotage" Beastie Boys w 3 ostatnich fabularnych "Star Trekach".
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group