terazmuzyka.pl
Film / serial 1303V  
rf | 28 maja 2019
3

Żona Romana Polańskiego krytykuje Quentina Tarantino za jego nowy film

Żona Romana Polańskiego ma za złe reżyserowi „Pewnego razu... w Hollywood”, że nie skonsultował się z nim, przy tworzeniu filmu.

Film „Pewnego razu... w Hollywood” ukaże się 26 lipca 2019 roku. W filmie opowiadającym o morderstwach Charlesa Mansona w głównych rolach zagrali Brad Pitt i Leonardo DiCaprio, a w pozostałych: Al Pacino, Rafał Zawierucha (wcieli się w Romana Polańskiego), Kurt Russell, Michael Madsen, Tim Roth, Margot Robbie, Dakota Fanning, Damian Lewis oraz Luke Perry. Reżyserem jest Quentin Tarantino.

Zobacz zwiastun filmu [WIDEO]

Żona Romana Polańskiego, Emmanuelle Seigner, ma za złe reżyserowi, że nie skonsultował się z jej mężem w trakcie produkcji filmu. Seigner twierdzi, że Tarantino „depcze tragiczną historię czyjegoś życia”:

Nie przeszkadza im w Hollywood zrobić film opowiadający o tragicznej historii Romana, kiedy sami uczynili go pariasem. Wszystko to bez konsultowania się z nim.

W sieci pojawiały się pierwsze recenzje „Pewnego razu... w Hollywood”, które niezwykle optymistycznie opisują najnowsza produkcję Tarantino. Film utrzymany jest  w klimacie pozostałych produkcji reżysera, dlatego nie zabrakło kontrowersji i czarnego humoru. Wydaje się, że będzie to jedna z najciekawszych tegorocznych premier.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Kto to jest? [83.26.***.***] dodano: 28.05.2019, 09:14 #1
nie dość że krzywdził niewinnych, to jeszcze żonę ma i się będzie tutaj sprawiedliwości domagał, co za brzydota i chamstwo, czemu ten pan nie siedzi w celi, gdzie jego miejsce?
Pokaż odpowiedzi (1)
Baby Seal [188.146.***.***] dodano: 28.05.2019, 09:19 #3
Zgadzam się z nią. Uczynili z morderstwa żony Polańskiego coś w rodzaju kultu i gloryfikują to morderstwo na każdym kroku, zapominając o najważniejszym. Chodzi tylko o sensację i zarabianie pieniędzy na czyjejś krzywdzie.
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group