terazmuzyka.pl

Steve Harris jest pewien, że powstanie nowy album Iron Maiden

Iron Maiden odbywa aktualnie trasę koncertową „Legacy Of The Beast”, ale co dalej z zespołem, gdy dobiegnie ona końca? Steve Harris nie ma wątpliwości, że grupa powróci wkrótce do studia.
 

Metallica lepsza od Iron Maiden? Bill Kelliher tłumaczy dlaczego

Gitarzysta Mastodon, Bill Kelliher, wyjaśnia dlaczego w dzieciństwie wolał Metallicę od Iron Maiden. Zgadzacie się z jego argumentacją?
 

Iron Maiden znowu z Blaze'em Bayleyem? Wokalista jest za

Czy jest szansa, że jeszcze kiedyś Blaze Bayley stanie na czele Iron Maiden? Wokalista nie ukrywa, że ma na to nadzieję.
 
Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Scheisskopf dodano: 21.04.2017, 19:38 #1
Iron Maiden oficjalnie najlepszym zespołem świata
Brawo fani Iron Maiden! Jesteście zadowoleni? Teraz juź przecież nikt nie śmie zaprzeczyć, źe to właśnie Wasz ukochany zespół jest największy i najwspanialszy, skoro nagrał wszystkie 25 najlepszych płyt w historii rocka, lepszych niź cały ten szajs od jakichś Beatelsów, Rollingstonesów, Hendrixów, Dylanów razem wziętych. A serio: czy w tym kraju kaźdy w miarę sensowny i ciekawy pomysł musi zostać spierdolony (pardon my French) przez garść zakompleksionych palantów, muszących udowodnić wszystkim wokół, źe to ich racja jest racją najmojszą, źe to ich ideologia/ druźyna piłkarska/ zespół muzyczny (niepotrzebne skreślić) jest tą jedyną i wybraną?
Pokaż odpowiedzi (3)
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group