terazmuzyka.pl
0

Off Festival 2017

Katowice, Dolina Trzech Stawów | 4 sierpnia 2017

W tym roku Off Festival odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia 2017 roku w Katowicach. Będzie to już jedenasta edycja festiwalu.

Jedną z głównych gwiazd tegorocznej edycji będzie angielska piosenkarka i kompozytorka PJ Harvey, która w 2016 roku wydała album „The Hope Six Demolition Project”. PJ Harvey ma na koncie takie albumy, jak „Dry”, „Rid Of Me” i „To Bring You My Love” Najnowszy album artystki wzbudził duże zainteresowanie, ale też kontrowersje. PJ teksty piosenek napisała po wyprawach do Kosowa, Afganistanu, a także Waszyngtonu, który nazwała miastem „narkotyków i zombie”. Jej słowa potępił ubiegający się o reelekcję burmistrz Vince Gray oraz ubiegający się o stanowisko radnego pastor Grant Thompson. „Jedną z moich obietnic wyborczych jest otwarcie nowych restauracji w okręgu” – zapewniał Thompson.

Na tegorocznym Off Festival usłyszymy także rapera Talib Kweli, elektroniczno-industrialny projekt Group AHelado Negro, a także Kwadrofonik, który z Arturem Rojkiem wykona „Industrial Symphony No. 1” autorstwa Angelo Badalamentiego i Davida Lyncha. Zagra też legendarna formacja Swans, dowodzona przez charyzmatycznego Michaela Girę, który zgodził się zostać kuratorem sceny eksperymentalnej.

Bilety oraz karnety na Off Festival można kupić na stronie Ticketpro.pl.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group