terazmuzyka.pl
0

Three Days Grace

Gdańsk, B90 | 9 lipca 2017

Grająca metal alternatywny kapela zagra 8 lipca w warszawskiej Stodole i 9 lipca w gdańskim B90Sprzedaż biletów rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 3 kwietnia, o godzinie 11. 

Three Days Grace został założony w 1997 roku w Norwood w Kanadzie, z kolei w 2003 wydali swój debiutancki krążek „Three Days Grace”. Zespół ma na koncie pięć studyjnych albumów, które rozeszły się w wielomilionowych nakładach, ostatnich z nich „Human”, na rynku pojawił się w 2015. Three Days Grace zdobyli wiele nagród i wyróżnień m.i. zostali uznani Rock Artist of the Year i Modern Rock/Alternative Artist of the Year przez prestiżowy magazyn Billboard, byli także nominowani do czterech nagród Juno. Zespół ma największą w historii liczbę singli, które zajmowały pierwsze miejsca na liście przebojów radia Active Rock. Obecnie skład zespołu tworzą: Barry Stock (gitarzysta), Brad Walst (basista), Neil Sanderson (perkusista, klawiszowiec, chórki) oraz Matt Walst (wokalista).

Po raz pierwszy w naszym kraju zespół wystąpił w 2015 podczas Orange Warsaw Festivalu, z kolei w styczniu 2016 roku odwiedzili warszawską Progresję. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group