terazmuzyka.pl
 
TAGI: bon jovi

These Days

"These Days" to szósty album w dorobku Bon Jovi. Tym razem wydawnictwo nie odniosło aż tak dużego sukcesu i spotkało się z nieco chłodniejszymi reakcjami krytyków i fanów.

Wykonawca: Bon Jovi


INFORMACJE DODATKOWE:
Rodzaj albumu: Studyjny
Data wydania albumu: 27 czerwca 1995
Produkcja: Peter Collins, Jon Bon Jovi, Richie Sambora
Wydawca: Mercury
Style: Rock
Nasza ocena
Ocena społeczności 8.5
Oceniono na "10": 4 razy
Oceń -

Najmniej przebojowy album „nowego” Bon Jovi.

Album Keep The Faith wprowadził Bon Jovi w nowy etap ich kariery. Zmieniła się muzyka, zmienił się też i image lidera. These Days jest kontynuacją drogi obranej w 1992 roku. Jednak These Days nie odniósł już tak spektakularnego sukcesu jak jego poprzednik. Chociaż ukazało się aż pięć singli promujących to wydawnictwo (This Ain’t A Love Song, Something For The Pain, Lie To Me, These Days i Hey God), to jedynie This Ain’t A Love Song cieszył się umiarkowanym powodzeniem.

Album przyniósł też pierwszą zmianę w składzie Bon Jovi. Po jedenastu latach od debiutu w szeregach grupy zabrakło Aleca Sucha. Jednak utrata basisty nie odbiła się specjalnie na muzyce. Niektóre fragmenty albumu mogłyby pochodzić z sesji Keep The Faith, zaś w Damned można by doszukiwać się wręcz cytatów z tytułowego utworu poprzedniego albumu. Pewnym novum jest to, iż produkcji płyty podjęli się członkowie grupy, John Bon Jovi i Richie Sambora, a jedynie pomagał im Peter Collins, znany m.in. ze współpracy z Queensryche (album Empire).

Choć album nie odniósł spektakularnego sukcesu, nie można powiedzieć, żeby rozczarowywał. Same kompozycje wydają się słabsze niż dawniej, ale pod względem produkcyjnym i wykonawczym płyta dorównuje innym propozycjom Amerykanów.

Recenzja Bon Jovi - These Days

Autor: Michał Kirmuć
Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group