terazmuzyka.pl
 
TAGI: motorhead

Inferno

"Inferno" to siedemnasty studyjny album w dorobku grupy Motörhead. Wydawnictwo promowano teledyskami do "Killers", "Whorehouse Blues" i "Life's a Bitch".

Wykonawca: Motörhead


INFORMACJE DODATKOWE:
Rodzaj albumu: Studyjny
Data wydania albumu: 22 czerwca 2004
Produkcja: Cameron Webb
Wydawca: SPV GmbH
Style: Heavy Metal
Nasza ocena
Ocena społeczności 8.1
Oceniono na "10": 2 razy
Oceń -

Muzyka z Inferno rusza niczym ta z Sacrifice. Gniotą słuchaczy brzmieniem w otwierającym Terminal Show, z rozpędzonymi riffami. Fason trzymają In The Name Of Tragedy i agresywna „młócka” Fight. Jest tu też powolny, mięsisty Suicide. I „kroczący” In The Year Of The Wolf. Ze stylowych rock’n’rollowych patentów czerpiąw Life’s A Bitch. Naprawdę fajnie to wyszło. Bardzo świeżo. Hardrockowa jazda uzbrojona w ciężką, brudną stylistykę Motörhead również wypada przednio (Killers).

Dodatkową atrakcję Inferno stanowią ogniste solówki Steve’a Vaia, występującego gościnnie w Terminal Show i motorycznym Down On Me. Bez charakterystycznej wirtuozerii, za to z rewelacyjnym feelingiem. Są to jedne z najlepszych numerów płyty. Spokojniej robi się przy okazji przywołującego bluesowy nastrój Keys To The Kingdom. „Korzenny”, tradycyjny blues grają w Whorehouse Blues. Bez zbędnych dodatków. Gitara akustyczna i zagrywki na harmonijce wystarczają, by wytworzyć tu rewelacyjny klimat.

Mr. Kilmister jest tylko jeden. I żeby tylko swój rock’n’roll on i jego muzycy uprawiali dalej z takim powodzeniem jak na Inferno... [2005]

Recenzja Motörhead - Inferno

Autor: Łukasz Wewiór
Recenzje czytelników
Autor: Piotr Iwaniec
+ 0 -

Motörhead to zespół z gatunku tych o których nigdy nie pisze się łatwo. Długa historia, obszerna...
Pokaż treść

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group