terazmuzyka.pl

Jak powszechnie wiadomo, mamy raczej metalu nie słuchają, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do tego gatunku je przekonać. Zwłaszcza, że jest kilka argumentów, które powinny je zainteresować.

Utworów rockowych, które są o mamach jest bardzo wiele. Natychmiast kojarzą nam się te grane przez Queen, Genesis, Pink Floyd, Ozzy’ego Osbourne’a czy The Rolling Stones. Jednak te wszyscy znają na pamięć, dlatego postanowiliśmy wskazać Wam siedem utworów, których mamy – przy odpowiedniej argumentacji – powinny posłuchać.

Ozzy Osbourne ponownie stanął przed ołtarzem

1. Jako pierwszy wskazaliśmy utwór „À Tout Le Monde” z repertuaru Megadeth. Spokojna metalowa ballada i ładny głos Dave’a Mustaine’a. Chodzą słuchy, że utwór może być o samobójstwie, ale mama przecież tego nie musi wiedzieć...


2. Metalowe ballady to właściwe cała kategoria, podobnie jest z metalem symfonicznym, który każdej mamie powinien się spodobać. Piękne, operowe głosy, wspaniałe kreacje wokalistek na teledyskach, smyczki. Idealny utwór dla każdej mamy. My wybraliśmy Nightwish.


3. Trzeci niech będzie Behemoth. Trudno będzie mamę przekonać, jeśli wsłuchiwała się w doniesienia o protestujących przed koncertami kółkach różańcowych, ale jeśli nie – trzeba to zrobić sposobem. „Mamo, pamiętasz tego Nergala? No, tego przystojnego, co kiedyś z Dodą chodził. Posłuchaj, nagrał taki fajny kawałek – może Ci się spodoba.” I odpalamy. Jak mama wytrzyma dłużej niż pół minuty możemy świętować sukces.


4. Nawet jeśli mama się do tego nie przyzna, na pewno chętnie spojrzy na muskularnych wojowników walczących o prawdziwy metal. W tych okolicznościach nie pozostaje nam nic innego, jak wskazać jej którykolwiek utwór z repertuaru Manowar. Tam testosteron aż buzuje!


5. Metallicę mama może kojarzyć, bo co jakiś czas w telewizji o nich mówią, dlatego powinno być stosunkowo łatwo zachęcić ją do posłuchania. A tak się składa, że amerykański zespół nagrał utwór pod tytułem „Mama Said”. W porównaniu z poprzednimi, kaszka z mleczkiem. No i do tego ci kowboje…


6. Piękny makijaż, wspaniała biżuteria... Co tu dużo mówić – Immortal!


7. Na koniec zostawiliśmy Twisted Sister, ponieważ tutaj też trzeba podejść sposobem. „Mamo, znalazłam(-em) taki ciekawy zespół. Nie wiem, co oni grają, ale popatrz – wokalista ma fryzurę jak Violetta Villas, może zagrają cover „Oczu czarnych”?”. No i odpalamy „I Wanna Rock”. A nuż się wciągnie.

Wszystkim Mamom życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Komentarze (6)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Lusi [194.181.***.***] dodano: 26.05.2017, 13:40 #1
Już mi się odechciewa czytać, jak widzę takie brednie, że mamy metalu nie słuchają... Z tego wynika, że prawie wszystkie kobiety, które słuchają metalu, nie są matkami...ręce opadają.
Mama1967 [83.21.***.***] dodano: 26.05.2017, 17:51 #2
Zanim niektórzy tutaj na świat przyszli ja słuchałam metalu i możecie mnie w nos cmoknąć, bo nie zamierzam przestać
flake9 dodano: 27.05.2017, 00:52 #3
Kompilacja kompletnie z dupy. Mogliście się postarać i nie silić się na humor, bo nie wyszło.
Mama [37.47.***.***] dodano: 27.05.2017, 08:45 #4
Jestem mamą czworga dzieci, słuchałam, słucham i słuchała będę metalu-bo lubię! Moje dzieci też słuchają, aaa co!
Jak to nie ja jak ja. [94.254.***.***] dodano: 06.07.2017, 23:27 #5
Glee Snider ma fryzurę Magdy Gessler
Tata [94.254.***.***] dodano: 26.05.2018, 16:25 #6
Ale gdzie najbardziej oczywista oczywistość, czyli Mutter Rammstein'a???
Zobacz także
0

Naya Rivera nie żyje. Znaleziono ciało aktorki

rf | fot. Gage Skidmore | 14 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group