terazmuzyka.pl

Rok 2019 przyniesie nam sporo ciekawych filmowych dzieł. W wielu wypadkach będą to kontynuacje znanych nam już serii, ale nie tylko. Będzie na co pójść do kina w przyszłym roku!

Filmowi twórcy przyzwyczaili nas już do tego, że jeśli jakiś film osiągnie sukces, niemalże na pewno za jakiś czas pojawi się jego kolejna część. Nie ma w tym nic złego, choć niektórych takie mało ambitne podejście nieco drażni. Nie zmienia to jednak faktu, że 2019 rok będzie stał pod znakiem premier wielkich kontynuacji. Ale nie tylko!

Najciekawsze premiery filmowe 2019 roku:

  • Avengers: Endgame (premiera 25 kwietnia)

Na ekranie pojawią się wielkie znakomitości, jak chociażby Robert Downey Jr., Chris Evans, Brie Larson, Scralett Johansson czy Mark Ruffalo. Disney ponownie przeniesie nas do świata Marvela i pewne są dwie rzeczy: na ekranie nie zabraknie widowiskowych efektów specjalnych, a film będzie kasowym hitem.

  • Gwiezdne Wojny: Epizod IX (premiera 19 grudnia)

Powrót do Gwiezdnych Wojen przypada na końcówkę roku i możemy być pewni, że to będzie kasowy przebój. Co prawda ostatnie filmy osadzone w tym uniwersum nie podbiły filmowego świata, wydaje się, że tym razem się uda. Za reżyserię odpowiada J.J. Abrams, a na ekranie ponownie zobaczymy Daisy Ridley, Adam Drivera i Johna Boyega.

  • It: Chapter 2 (premiera 1 września)

Kontynuacja świetnie przyjętego horroru z 2017 roku zapowiada się niezwykle smakowicie. Młodzi bohaterowie pierwszej części są już dorośli, ale w ich życiu ponownie pojawi się Pennywise – w tej roli niezawodny Bill Skarsgård. Na ekranie ponadto pojawią się James McAvoy, Bill Hader i Jessica Chastain.

  • Once Upon a Time in Hollywood (premiera 9 sierpnia)

Quentin Tarantino opowiadający historię jednego z najbardziej znanych przestępców lat 60., Charlesa Mansona. W obsadzie znaleźli się Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino czy Kurt Russell. Warto dodać do tego niezwykle ważny w historii wątek Romana Polańskiego, którego zagra Rafał Zawierucha. To chyba przepis na kinowy przebój!

Strona

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
jeż jerzy [153.19.***.***] dodano: 27.12.2018, 15:07 #1
Nie widzę tu nic ambitnego, nic co by skłaniało do głębszego pomyślunku, do refleksji, tylko same filmy dla dzieci albo dorosłych z psychiką dziecka...
Pokaż odpowiedzi (1)
deragon24 [83.22.***.***] dodano: 27.12.2018, 18:28 #3
to idź oglądać jeża jerzego,dla dzieci i dorosłych wymagających specjalnej opieki...
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Newsy 122V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group