terazmuzyka.pl

Kolejny rok zbliża się do końca, a przez ponad 360 ostatnich dni w muzyce działo się naprawdę wiele. Postanowiliśmy podsumować ten okres i sprawdzić, które publikowane przez nas doniesienia spotkały się z Waszym największym zainteresowaniem.

Wśród najpopularniejszych newsów, co oczywiste, dominują te związane z muzyką rockową, ale jest też kilka niespodzianek – jak chociażby cieszące się coraz większą popularnością doniesienia filmowo-serialowe.

W 2019 roku działo się naprawdę sporo, a my w tym czasie opublikowaliśmy ponad 3500 newsów i setki innych materiałów publicystycznych. Te pierwsze stanowią jednak o sile naszego portalu, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, które cieszyły się Waszym największym zainteresowaniem.

Najpopularniejsze newsy 2018 roku na TerazMuzyka.pl

10. Metallica w Polsce. Koncert wyprzedany w rekordowym czasie! (opublikowany 28 września)

Zaczynamy od Metalliki, która oczywiście w zestawieniu jeszcze się pojawi, i newsa o polskim koncercie (który odbędzie się w przyszłym roku). Choć nie było to zaskoczeniem, chętnie czytaliście o rekordowym wyprzedaniu koncertu zespołu na PGE Nardowym.


9. Kora nie żyje (opublikowany 28 lipca)

Jedna z najsmutniejszych wiadomości, jaką musieliśmy przekazać w mijającym roku. Olga Sipowicz – bardziej znana jako Kora –  jedna z najwybitniejszych polskich wokalistek rockowych, odeszła 28 lipca 2018 roku. O śmierci zmagającej się z chorobą artystki poinformował w mediach społecznościowych jej mąż, Kamil Sipowicz.


8. Pol'and'Rock 2018. Polski zespół pobił rekord frekwencji imprezy (opublikowany 6 sierpnia)

Informacje związane z Pol’and’Rock zawsze cieszą się Waszym ogromnym zainteresowaniem, ale ten news był szczególny. Dziesiątki tysięcy osób sprawdziło, który zespół dokonał tak imponującej rzeczy, jak pobicie rekordu frekwencji imprezy. Niektórzy wciąż w to nie wierzą, ale to prawda!


7. Metallica wyjaśnia, dlaczego bilety na koncerty są tak drogie (opublikowany 29 stycznia)

Ponieważ Metallica dość nieoczekiwanie zaczęła żądać za swoje koncerty nieco więcej pieniędzy, postanowiła się z tej decyzji wytłumaczyć. Wy, podobnie jak i my, bardzo zaciekawiliście się tą publikacją. Bilety zdrożały, a koncerty wciąż wyprzedają się na pniu.

Strona

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 126V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group