1One z koncertowym teledyskiem i… wyjątkowym gościem [WIDEO]

/ 15 lutego, 2023

1One opublikowali koncertowy klip z udziałem perkusisty współpracującego z m.in. Paulem Gilbertem, Joe Satrianim i Shakirą.


Zespół 1One ujawnił właśnie swój nowy koncertowy teledysk, który powstał do utworu „Bad Dog”.

Muzycy zapowiedzieli go w następujący sposób:

Przedstawiamy nasz nowy klip, który nagrany został podczas występu w łódzkiej Atlas Arenie w październiku zeszłego roku, kiedy to mieliśmy niesamowitą przyjemność zaprezentować się na scenie przed koncertami Deep Purple i Jefferson Starship.

Było to magiczne przeżycie z niesamowitą publicznością, co mamy nadzieję zostało oddane w nagranym klipie. Tego wieczoru za bębnami zasiadł Jeff Bowders, perkusista który współpracował z takimi artystami, jak Shakira, Joe Satriani czy Richie Kotzen. Brał on udział w nagraniach naszych dwóch płyt, najnowszej „Dalej” i poprzedniej – ”Świat Świętych Krów” i jest on nie tylko świetnym bębniarzem, ale przede wszystkim – naszym przyjacielem, z którym znamy się już 8 lat.

Teledysk prezentujemy poniżej:

Już 12 czerwca będzie można zobaczyć 1One na Hard Rock Heroes Festival w Tauron Arenie Kraków, a 2 dni wcześniej formacja wystąpi jako support Scorpions w łódzkiej Atlas Arenie.

Zespół z powodzeniem koncertował także w USA, m.in. zagrał dwukrotnie w najsłynniejszym rockowym klubie świata Whisky A Go Go w Hollywood, w kultowym Ramona Mainstage w San Diego oraz w Adrenalinie w Las Vegas. 

fot. Wojciech Ziemski

KOMENTARZE
Tagi: ,

Przeczytaj także