35 rodzajów pierogów dla Marsów

/ 3 maja, 2015

Thirty Seconds to Mars chcą spróbować przy okazji wizyty nad morzem polskiej kuchni. Zespół, a zwłaszcza jego wokalista Jared Leto, regularnie mówił o swojej wielkiej miłości do pierogów, więc to one będą stanowić główną pozycję w menu. – Łącznie będzie ich aż 35 rodzajów! Wszystkie przygotuje Pierogarnia Mandu z Gdańska – wyjaśnia Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu w ERGO ARENIE.

Jared Leto i jego koledzy będą mogli spróbować pierogów z różnych stron świata – koreańskich, gruzińskich, galicyjskich czy ukraińskich. Oczywiście, nie zabraknie również tych polskich, z tradycyjnym farszem. – Ciekawą propozycją dla zespołu będą także pierogi z ciasta drożdożowego, wypiekane w specjalnym piecu. Są one naprawdę bardzo syte i smaczne. Na co dzień cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem ze strony naszych gości. Wierzymy, że zasmakują one także zespołowi – tłumaczy Maciej Semeniuk z Pierogarni Mandu.

W menu dla zespołu znajdą się także inne tradycyjne polskie potrawy. Nie ma jednak wątpliwości, że 4 maja w Trójmieście odbędzie się kolejny festiwal Marsów i pierogów.

Koncert Thirty Seconds to Mars w ERGO ARENIE zaplanowany został na 4 maja. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także