3-Majówka 2020 z zagranicznymi gwiazdami w składzie

/ 30 grudnia, 2019

Festiwal 3-Majówka tradycyjnie odbędzie się w majowy weekend, czyli w dniach 1-3 maja 2020 roku we Wrocławiu. Przyszłoroczną edycję zasili plejada polskich i zagranicznych gwiazd. Ogłoszeni wykonawcy to: The Sisters of Mercy, legenda brytyjskiej muzyki nowofalowej lat 80., Epica, holenderska gwiazda symfonicznego i gotyckiego metalu, Gerry Leonard, gitarzysta Davida Bowiego, który zaprezentuje we Wrocławiu projekt muzyczny Bowie Starman z największymi przebojami zmarłego cztery lata temu Davida Bowiego, Peter Hook, basista legendarnego zespołu Joy Division oraz polscy artyści Kult, Pidżama Porno, Katarzyna Nosowska, Daria Zawiałow, Mikromusic, Mrozu, Łąki Łan, Jelonek i Happysad. Bilety dostępne są w cenach od 75 PLN (bilet jednodniowy) do 125 PLN (karnet trzydniowy).

%%REKLAMA%%

Festiwal 3-Majówka co roku cieszy się dużym zainteresowaniem fanów rocka. W minionych latach na festiwalu występowały takie gwiazdy, jak Slade, Therion, Napalm Death, Nocny Kochanek. W trakcie festiwalu bity jest także rekord Gitarowy Rekord Guinessa.


REKLAMA

Polecamy Wydanie Specjalne poświęcone Led Zeppelin, które jest aktualnie w sprzedaży – zarówno w kioskach w całej Polsce, jak i w naszym sklepie internetowym.

Na 144 stronach pisma w ekskluzywnym wydaniu znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli pięć szczerych wywiadów
  • Powroty po latach: Filadelfia, Londyn i Katowice
  • Solowe kariery Roberta Planta, Jimmy’ego Page’a oraz Johna Paula Jonesa
  • I wiele, wiele więcej!

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także