4 Szmery będą świętować 25-lecie w katowickim Spodku. Pojawią się wyjątkowi goście [DATA]

/ 19 stycznia, 2023

Zespół 4 Szmery, specjalizujący się w coverowaniu utworów AC/DC, już niedługo świętował będzie ćwierćwiecze istnienia. I to z przytupem!


Największe przeboje AC/DC wykonane przez zespół 4 Szmery zabrzmią w katowickim Spodku już 19 lutego 2023 roku. Grupa podczas tego wielkiego wydarzenia świętować będzie ćwierćwiecze istnienia. Nie obędzie się zatem bez niespodzianek!

Te związane będą z oprawą, ale również gośćmi specjalnymi. Na koncercie pojawią się bowiem Małgorzata Ostrowska, Marek Piekarczyk, Piotr Cugowski oraz Krzysiek Sokołowski.

Bilety na koncert zespołu 4 Szmery wciąż dostępne są w sprzedaży!

Zespół 4 Szmery powstał w 1998 roku jako klasyczny „tribute band”, którego celem była popularyzacja muzyki australijskiej legendy – AC/DC.

W ciągu 25 lat swojej działalności dał się poznać jako brawurowy wykonawca kompozycji AC/DC z całego okresu twórczości Australijczyków. Zespół celowo zrezygnował z przebieranek, koncentrując się na muzyce, co przysporzyło mu ogromne grono fanów.

Specjalny koncert, podczas którego każdy będzie mógł poczuć niezwykłe doznania, zagwarantowane przez najwyższej jakości dźwięk, imponujące efekty świetlne, wizualne oraz przede wszystkim świetnie wszystkim znane riffy gitarowe.

KOMENTARZE

Przeczytaj także