Zobacz najnowszy teledysk Piotra Lekkiego do utworu, w którym zagrali muzycy legend rocka.
Piotr Lekki, gitarzysta TSA MNKWL i twórca cyklu „Bochnia Rocks”, zapowiada solowy album. Drugim utworem promującym wydawnictwo jest „Enemy of Good”.
W utworze zagrali światowej sławy muzycy: perkusista Vinny Appice (m.in. DIO, Black Sabbath) oraz gitarzysta Ron „Bumblefoot” Thal (eks Guns’n’Roses, Sons of Apollo).
Obok wymienionych wyżej legendarnych muzyków w nagraniu zaśpiewał Damian Michalski (TSA MNKWL), a na basie zagrał włoski muzyk sesyjny Francesco Caporaletti (m.in. Gus G, Vinnie Moore). W teledysku gościnnie na perkusji pojawił się Sławek Puka.
Piotr Lekki mówi:
Ta piosenka w żartobliwym tonie opowiada o tym że lepsze jest wrogiem dobrego, a podobno to moja ulubiona maksyma.
Premiera albumu „Ghost Of Rock” planowana jest na jesień 2026 roku. Grają na niej gościnnie grają gwiazdy światowego rocka. W trzech utworach na bębnach zagrał Vinny Appice (DIO, Black Sabbath) w dwóch Brian Tichy (Dead Daisies, Billy Idol, Whitesnake).
Gitarowe partie gościnnie nagrali Ron „Bumblefoot” Thal (eks- Guns’n Roses), Rowan Robertson (DIO), Andre Nieri (Virgil Donati, x Grand Discovery), Andy Martongelli (Arthemis, David Dellefson) czy Emiliano Tessitore (Carl Santance, Tim „Ripper” Owens).
Za partie wokalne odpowiada w większości Damian Michalski, kolega z TSA MNKWL, ale w dwóch utworach zaśpiewał także Robert „Sierściu” Mastalerz (4Szmery), wokalista z którym Piotr koncertuje i nagrywa w projekcie akustycznym PiS (Piotrek i Sierściu).
Na płycie wsparli też Piotra także przyjaciele znani z cyklu koncertów „Bochnia Rocks”, włoscy muzycy sesyjni: Francesco Caporaletti – bas, Alessio Palizzi – bębny, Tita Tani – bębny. Oraz polscy koledzy: Artur Olkowicz – bas, Robert Świątek – bas, Sławek Puka – bębny i Adam Harris – bas.
