Kai Hansen opublikował drugi singiel zapowiadający jego pierwszy solowy album. Po „Feeding The Beast” przyszła pora na „Welcome To Life”, a premiera wydawnictwa „Born With A Hammer” zbliża się wielkimi krokami.
Nowy utwór pokazuje nieco inne oblicze współzałożyciela Helloween i lidera Gamma Ray. „Welcome To Life” łączy klasyczny heavy metal z elementami punka i rock’n’rolla, a tekst opowiada o akceptacji życia takim, jakie jest, oraz czerpaniu radości z tego, co się posiada.
Na albumie „Born With A Hammer” znajdzie się dziesięć kompozycji. Hansen zapowiada, że będzie to przekrojowe wydawnictwo, na którym nie zabraknie zarówno mocnych metalowych riffów, jak i melodyjnych refrenów czy rockowej energii.
W nagraniach udział wzięli m.in. Eike Freese, Alexander Dietz (Heaven Shall Burn), Dan Wilding (Carcass) oraz Tim Hansen (Induction).
Lista utworów „Born With A Hammer”:
- Feeding The Beast
- Welcome To Life
- Don’t Care
- Wait And See
- Born With A Hammer
- I.D.G.A.F.
- End Of The Road
- Triple Trouble
- Invaders
- Wonderland
Album „Born With A Hammer” ukaże się 26 września nakładem Reigning Phoenix Music.
