AC/DC oficjalnie o nowym perkusiście

/ 15 lutego, 2015

Choć Chris Slade powiedział już kilka dni temu, że został nowym perkusistą AC/DC, zawsze dobrze uzyskać potwierdzenie z samego zespołu. To właśnie się pojawiło, więc już oficjalnie możemy powiedzieć, że Chrs Slade zagra z AC/DC podczas koncertu w Polsce i oczywiście podczas wszystkich innych zapowiedzianych na ten rok koncertów. Przypomnijmy, że perkusista pojawił się z zespołem podczas ceremonii rozdania nagród Grammy.

Chris Slade współpracował z wieloma znakomitymi zespołami – poza AC/DC grał między innymi z AsiaUriah Heep i Michael Schenker Group. Żaden fan nie zapomni jednak, że to właśnie on brał udział w sesji nagraniowej płyty "The Razor Edge", jednej z najlepszych w dorobku AC/DC.

To właśnie Slade'a można zobaczyć w teledysku do "Thunderstruck":

Przypomnijmy, że dotychczasowy perkusista AC/DC, Phil Rudd, został odsunięty od składu po tym, jak został oskarżony o posiadanie narkotyków i groźby karalne. Jego proces został przeniesiony na kwiecień, ale już kilka miesięcy temu muzycy z zespołu sugerowali, że trudno im się współpracuje z Ruddem. Dowodem na te nieporozumienia jest fakt, że poprosili o pomoc innego perkusistę.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także