AC/DC bez kolejnego muzyka?

/ 17 października, 2014

Jak wszyscy wiemy, z zespołem AC/DC rozstał się poważnie chory Malcolm Young, a jego miejsce w studiu nagraniowym zajął Stevie Young. Teraz fani zastanawiają się, co dzieje się z perkusistą AC/DCPhilem Ruddem. Choć brał on czynny udział w sesji nagraniowej, nie pojawił się 3 i 4 października w Londynie, gdzie zespół przygotowywał teledyski do singli "Play Ball" i "Rock or Bust" oraz nie ma go na nowym oficjalnym zdjęciu zespołu.

Co więc dzieje się z perkusistą? Wydaje się, że nie ma powodu do niepokoju – według nieoficjalnych informacji Rudd ma problemy osobiste i musiał w trybie natychmiastowym wrócić do swojego domu. Perkusista wielokrotnie powtarzał, że nigdy nie odejdzie z zespołu AC/DC, z którym związany jest od 1974 roku (z przerwą w latach 1983-94). Inna teoria głosi, że Rudd skupia się obecnie na promocji swojej solowej płyty "Head Job" i nie znalazł czasu, żeby dołączyć do swoich kolegów w Londynie. Jest to wersja zdecydowanie mniej prawdopodobna.

Nowy album AC/DC zatytułowany "Rock or Bust" zostanie opublikowany 2 grudnia – jak do tej pory muzycy podzielili się z fanami tylko jednym singlem. Kawałek "Play Ball" możecie znaleźć poniżej:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także