AC/DC jako postacie z "Angry Birds"

/ 22 lipca, 2015

AC/DC już dziś (22 lipca) podczas koncertu w mieście Hämeenlinna otrzyma platynową płytę za wysoką sprzedaż ostatniego albumu „Rock or Bust” w Finlandii. Krążkowi w odpowiednim kolorze towarzyszyć będzie wyjątkowa grafika – muzycy przedstawieni zostali na niej jako postacie z najpopularniejszej na świecie fińskiej gry, „Angry Birds”.

Briana Johnsona, Angusa Younga i Cliffa Williamsa rozpoznać można bez trudu. Czwarta postać to prawdopodobnie Stevie Young, który w zeszłym roku zastąpił chorego wujka i współzałożyciela zespołu Malcolma Younga. Pewni jednak nie jesteśmy – pierwszy ma krótkie włosy, drugi co prawda długie, ale sporo ciemniejsze.

Poza tym wątpliwościami dotyczącymi jednego z gitarzystów brakuje perkusisty… Płytę nagrywał jeszcze Phil Rudd, ale wskutek dziwnych zachowań i problemów z prawem nie pojawił się już na fotce zespołu na potrzeby promocji nowego wydawnictwa. Podczas trasy koncertowej po jego premierze zastąpił go Chris Slade, grający wcześniej w AC/DC w latach 1989-1994. Żaden z panów nie ma jednak obecnie długich włosów.

Przypominamy, że koncert AC/DC na Stadionie Narodowym w Warszawie już w sobotę, 25 lipca! Ciekawe, czy w związku z nim czekają nas też jakieś niespodzianki.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także