AC/DC w Polsce!

/ 12 grudnia, 2014

AC/DC to niewątpliwie jeden z największych zespołów wszechczasów. Grupa założona w Sydney przez Angusa i Malcolma Youngów posiada styl nie do podrobienia, dzięki któremu stali się pionierami muzyki hardrockowej. Niesamowita energia, proste riffy oraz niepospolity śpiew wokalisty są znakiem rozpoznawczym AC/DC.

Zespół ogłosił dziś kilka koncertów, co oznaczało, że niedługo poznamy więcej szczegółów związanych z nową trasą koncertową AC/DC – jak się okazało, informacje były szczęśliwe dla fanów w Polsce.

Nad Wisłą muzycy pojawią się 25 lipca 2015 roku. Koncert odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie (informacje na temat biletów TUTAJ). 

Popularność zespołu nie dziwi nikogo. AC/DC sprzedało ponad 200 milionów albumów na całym świecie. Ich najnowszy album "Rock Or Bust" zaledwie w 2 dni od premiery pokrył się w Polsce Platyną i według Związku Producentów Audio-Video jest aktualnie najwyżej notowaną nowością na oficjalnej liście sprzedaży płyt OLiS.

Poprzedni koncert zespołu w 2010 roku na Warszawskim lotnisku Bemowo przyciągnął ponad 70 tysięcy fanów. Długo wyczekiwane AC/DC powraca z nową trasą koncertową i nie ominie Polski! 

O nowej płycie i zmianach kadrowych w AC/DC pisaliśmy w grudniowym "Teraz Rocku", który trafił do sprzedaży 26 listopada. Szukajcie go w kioskach i w naszym sklepie internetowym

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także