AC/DC znalazło zastępcę Malcolma Younga?

/ 6 maja, 2014

Można powiedzieć, że wszystko zostaje w rodzinie. Wiemy od pewnego czasu, że z powodu poważnej choroby Malcolm Young – jeden z liderów AC/DCnie może brać udziału w sesji nagraniowej popularnych Australijczyków. Zespół oficjalnie poinformował, że będzie kontynuował muzyczną karierę, ale nikt nie powiedział, kto pojawi się w miejsce Malcolma. Zdaniem zagranicznych portali, będzie to bratanek Angusa i Malcolma, Stevie Young. Ma on pomóc zespołowi w studiu.

Warto nadmienić, że nie są to informacje oficjalnie potwierdzone. Jeden z zagranicznych serwisów poinformował, że na jednym z opublikowanych zdjęć ze studia widoczny jest Stevie Young. Kiedy dziennikarze zaczęli drążyć temat, zdjęcie szybko zostało usunięte. Nie możemy mieć zatem pewności, że zespół właśnie w takim składzie przygotuje swój szesnasty album.

Stevie Young kilkadziesiąt lat temu współpracował z zespołem AC/DC. Gitarzysta wziął udział w trasie koncertowej zespołu w 1988 roku, gdy muzycy promowali album "Blow Up Your Video". Zastąpił wówczas… Malcolma Younga, który zmagał się z chorobą alkoholową. Podobno w czasie koncertów wielu fanów nie zauważyło, że doszło do tej zmiany, ponieważ panowie są do siebie bardzo podobni.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także