Aerosmith nie planuje wchodzić do studia

/ 25 lutego, 2015

W kontekście nowej płyty grupy Aerosmith zdecydowanie więcej się mówi, niż robi. Muzycy raz na jakiś czas wspominają w wywiadach, że z jednej strony chcieliby coś nagrać, ale z drugiej trudno im się w tej sprawie porozumieć. Kończy się to tak, że nie ma żadnego premierowego materiału od zespołu i wiele wskazuje na to, że przez dłuższy czas nie będzie.

Jeśli kogoś to pocieszy, nad solowym wydawnictwem pracuje Steven Tyler. O tym wszystkim mówił w wywiadzie dla The Morning Call gitarzysta Brad Whitford:

Nie siedzimy obecnie w studiu, nic z tych rzeczy. Nie wiemy nawet kiedy mielibyśmy do tego studia wrócić. Steven Tyler pracuje nad albumem solowym, czyli robi coś, o czym marzył od dwudziestu lat. Może uda się skorzystać z tej jego inspiracji i będzie chciał pisać kolejne utwory. Niewykluczone, że w tym roku uda nam się wejść do studia, że zarejestrować trochę nowej muzyki. Nie ma jednak żadnych konkretnych planów.

Sytuacja zatem nie zmienia się, ale fani Aerosmith powinni być zadowoleni, że Steven Tyler w końcu postanowił wziąć się za długo zapowiadany solowy album. Niewykluczone, że już za jakiś czas zapoznamy się z premierowym materiałem przygotowanym przez wokalistę.

Dyskografię Aerosmith zamyka album "Music From Another Dimension!" z 2012 roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także