Aerosmith zagra pożegnalną trasę? Joe Perry dementuje

/ 14 kwietnia, 2016

Wiadomo nie od dziś, że w Aerosmith nie dzieje się najlepiej, a muzycy obecnie skupili się na własnych projektach. Steven Tyler nagrał solowy album utrzymany w stylistyce country, natomiast Joe Perry coraz więcej czasu spędza z Alice Cooperem i jego Hollywood Vampires, a także przygotowuje solowe wydawnictwo. Potwierdzeniem tego wszystkiego miał być ostatni wywiad wokalisty Aerosmith, który wspomniał, że zespół poważnie rozważa wyruszenie w 2017 roku w pożegnalne tournée.

Jak się szybko okazało, inni członkowie Aerosmith nic o tym nie wiedzą, a potwierdził to w wywiadzie dla Rolling Stone Joe Perry:

Pożegnalna trasa to coś, o czym gadamy od mniej więcej pięciu lat. To po prostu jeden z poruszanych przez nas tematów w różnych momentach kariery. Na ten moment nasza piątka nigdy nie usiadła razem i nie zadecydowała: „Trzeba to zrobić”. Możemy tutaj mówić jedynie o „rozważaniu” i to jest odpowiednie słowo. Pożegnalna trasa zdecydowanie nie została potwierdzona.

Ostatni koncert zespołu Aerosmith odbył się 15 września 2015 roku w Moskwie. 

Joe Perry, Alice Copper i Johny Depp, czyli Hollywood Vampires, zapowiedzieli niedawno trasę koncertową do Stanach Zjednoczonych, mają również kilka terminów dotyczących europejskich występów. Gitarzysta Aerosmith ma również nadzieję na koncertową promocję swojej solowej płyty, którą właśnie przygotowuje.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także