Alice Cooper gra w golfa w rytmie Cindy Crawford

/ 24 lipca, 2013
 
65-letni artysta zagra w ramach 7. edycji Festiwalu Legend Rocka już 1 sierpnia. Impreza odbędzie się w Dolinie Charlotty niedaleko Słupska. Pokazywaliśmy już wcześniej filmik, na którym Alice Cooper zaprasza wszystkich do udziału w tej imprezie. 
 
Alice Cooper znany jest nie tylko z muzycznych dokonań. Jest on również zapalonym golfistą, a jego umiejętności są na poziomie półprofesjonalnym. Muzyk często bierze udział w turniejach rozgrywanych na całym świecie. Portal BleacherReport sklasyfikował artystę na 12. miejscu listy najlepszych golfistów wśród celebrytów. 
 
W wielu wywiadach Alice Cooper podkreślał, że golf pomógł mu wyjść z alkoholowego nałogu i teraz ten sport stał się jego nowym uzależnieniem. Muzyk nadał sobie nawet żartobliwy przydomek "Golf Monster"
 
W poniższym filmie Alice Cooper tłumaczy, że uderzenia kijem typu wood wykonuje w rytmie wypowiadania następujących słów: "Cindy Crawford". Takiej wskazówki udzielił muzykowi Johnny Miller, profesjonalny golfista:
 
 
Alice Cooper za pośrednictwem swojego managementu pytał już organizatorów Festiwalu Legend Rocka, czy są w pobliżu miejsca imprezy pola golfowe. Niewykluczone zatem, że legendarny wokalista skusi się na partyjkę w pobliżu Doliny Charlotty

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także