Alice Cooper, Joe Perry i Johnny Depp założyli zespół

/ 16 lutego, 2015

Choć Johnny Depp przekonywał całkiem niedawno, że nie jest zainteresowany zakładaniem zespołu muzycznego, ponieważ odpowiadają mu gościnne występy u różnych artystów, chyba zmienił zdanie… Dołączył bowiem do powołonej niedawno do życia supergurupy, która nazywa się The Hollywood Vampires, w skład której wchodzą, poza nim oczywiście, Joe Perry z Aerosmith i legendarny Alice Cooper.

Na razie wiadomo, że zespół pojawi się na koncercie z cyklu Rock in Rio, który odbędzie się we wrześniu w Brazylii. The Hollywood Vampires będą zatem dzielić scenę z System of a Down, Queens of the Stone Age czy Faith No More. Supergrupa zaczerpnęła nazwę od stowarzyszenia, które powstało w latach 70., a w którego skład wchodził wspomniany Alice Cooper, a także John Lennon, Keith Moon czy Ringo Starr.

Na razie nie poinformowano o wydawniczych planach zespołu The Hollywood Vampires. Również plany koncertowe są na ten moment bardzo ubogie, ponieważ obejmują tylko wspomniany już wyjazd do Brazylii. Niewykluczone jednak, że muzycy i popularny aktor zdecydują się na aktywne spędzenie najbliższych miesięcy. Byłoby ciekawie! 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także