Alice in Chains kontra telefony

/ 29 maja, 2013

Jerry Cantrell odpowiedział na zarzuty fanów, jakoby zespół Alice in Chains grał zbyt mało utworów z nowej płyty na koncertach. Okazuje się, że nie jest to decyzja przypadkowa, a wszystkiemu winne są telefony komórkowe oraz ich posiadacze. Oddajmy jednak głos muzykowi:

– Utwory "Stone" i "Hollow" sami udostępniliśmy, natomiast singiel "Phantom Limb" wyciekł – żali się lider zespołu – więc gramy je na koncertach. Dawniej dało się pracować nad nowym materiałem na żywo. To było wtedy coś specjalnego dla fanów – może ktoś to nagrał i później krążyło po piwnicach. Ale teraz to wszystko idzie w świat, w gównianej wersji, a nasze ręce są związane. Ludzie to zgrywają, a my tracimy swoje uderzenie. To trudne, naprawdę trudne. Musimy inaczej działać i to jest do bani – zakończył Cantrell.

Wspomniane przez muzyka utwory znalazły się na płycie "The Devil Put Dinosaurs Here", której premiera odbyła się dziś. Teledyski do singli "Hollow" i "Stone" pojawiły się na naszej stronie. Natomiast więcej informacji na temat wspomnianego albumu można znaleźć TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także