Alter Bridge przyjedzie do Polski

/ 4 lipca, 2016

Jedna z najbardziej przebojowych amerykańskich formacji, zespół którego koncerty porażają niesamowitą dawką energii na jednym koncercie w Polsce. Alter Bridge zobaczyć będzie można na żywo już 16 listopada w katowickim Spodku, a grupa pojawi się w Polsce w ramach trasy promującej najnowszy album, którego premierę zapowiedziano na jesień tego roku.

Bilety w sprzedaży dostępne będą od piątku, 8 lipca.

Myles Kennedy, wokalista zespołu, o koncertowaniu:

Zdecydowanie jesteśmy kapelą koncertową. Dla nas właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Nagrywamy płyty, by potem móc grać je na żywo dla ludzi.

W twórczości formacji mieszają się ze sobą elementy różnych rodzajów rocka i metalu, ale nawet najcięższe kompozycje przyprawione są sporą dawką melodii i niesamowitej energii, co najlepiej widoczne jest podczas koncertów grupy, za które formacja ta uwielbiana jest przez fanów jak i krytyków muzycznych. Zespół doceniany jest również przez swoich kolegów po fachu, takich jak np. Slash, Eddie Van Halen, John Paul Jones czy Jimmy Page, którzy gościnnie pojawiali się na scenie podczas koncertów AB. 

W katowickim Spodku zespół wystąpi po raz pierwszy na w pełni samodzielnym koncercie w Polsce. Jako support pojawi się formacja Like A Storm, hardrockowa petarda z Nowej Zelandii, która ma już na swoim koncie dwie studyjne płyty i trasy u boku takich grup jak Black Stone Cherry, Steel Panther czy Hellyeah.  

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także