Angus Young: Brian Johnson nie wyleciał z AC/DC

/ 7 maja, 2016

Gitarzysta Angus Young i basista Cliff Williams postanowili postawić sprawę jasno. W jednym z serii filmików zamieszczonych ostatnio na Facebooku pierwszy z nich wypowiedział się o wokaliście, który śpiewał z nim przez ostatnie 36 lat.

Sporo tu plotek; wielu ludzi myśli, że Brian został wywalony. Ale tak nie jest.

Ciekawe, czy tak samo myśli Brian Johnson. Jego przyjaciel, komik Jim Breuer, uważa, że wbrew słowom Angusa wokalista tak właśnie się poczuł. Gitarzysta dodał:

Chodziło głównie o jego słuch. Słyszał źle już wcześniej w jednym uchu, a stan drugiego, gdzie jeszcze było dobrze, gwałtowanie się pogarszał. To znaczy, to trwało… od dłuższego czasu, jeszcze przed rozpoczęciem trasy.

Cliff Williams rozwinął temat, ale odpowiedzi na pytanie, jaki jest obecnie status Briana w AC/DC nadal brak. Później Axl Rose przyznał jeszcze, że to, co mu się przydarzyło, jest straszne. Ma nadzieję na poprawę. (Może dzięki nowemu wynalazkowi dla słabo słyszących?)

W innym opublikowanym wczoraj wideo wokalista Guns N’ Roses mówił ponadto o wyzwaniu, które przed nim.

W kolejnym nagraniu posłuchać możecie o alchemii w AC/DC oraz przerażeniu i podekscytowaniu Axla. Ich pierwszy wspólny koncert już dziś, 7 maja 2016 roku w Lizbonie!

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także