Anneke Van Giersbergen na dwóch koncertach w Polsce

/ 12 lutego, 2014

Agencja Massive Music  wraz z Dragons Productions zapraszają na dwa koncerty Anneke Van Giersbergen, które odbędą się w ramach trasy "Drive Tour 2014". Artystka wystąpi 8 kwietnia 2014 roku w krakowskim klubie Kwadrat, a dzień później we wrocławskim Firleju.

Anneke Van Giersbergen to holenderska wokalistka, muzyk i kompozytorka, znana przede wszystkim z występów z grupą The Gathering, której była członkinią w latach 1994-2007. Giersbergen promuje obecnie swój ostatni album studyjny zatytułowany "Drive".

Za produkcję dziesięciu utworów, które znalazły się na wydawnictwie, odpowiada Arno Krabman. Płyta ukazała się 23 września 2013 roku za pośrednictwem InsideOut Music.

 Jak mówi sama artystka:

W czasach, kiedy całe albumy powstają na zasadzie przesyłania sobie plików w sieci, chciałam zrobić to staromodnie i zarejestrować materiał z grupą muzyków w studio. W efekcie album nasycony jest entuzjazmem i świeżością. Jestem z niego naprawdę zadowolona.

Gościem specjalnym obu koncertów będzie Anna Murphy, wokalistka i instrumentalistka znana z folkmetalowego zespołu Eluveitie, w którym gra na lirze korbowej.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także