Anthrax na Przystanku Woodstock!

/ 3 listopada, 2011

Anthrax to zespół thrash metalowy, obok takich kapel jak Metallica, Slayer i Megadeth, należący do tak zwanej wielkiej czwórki tego gatunku. Obecnie zespół tworzą: Joey Belladonna – wokal, Scott Ian – gitara, Charlie Benante – perkusja, Frank Bello – gitara basowa, wokal Rob Caggiano – gitara. Ostatni studyjny album grupy to "Worship Music" z 11 września 2011 r.

18. Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia 2012 roku w Kostrzynie nad Odrą.

Przystanek Woodstock to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób pragnie podziękować polskiej młodzieży za jej zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP.

Od ośmiu lat Festiwal organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą (woj. lubuskie). W czasie tegorocznej edycji festiwalu (4,5,6, sierpnia) na dwóch scenach zaprezentowało się prawie 60 wykonawców z Polski i wielu krajów na świecie.

W ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbyły się spotkania z wybitnymi osobistościami świata kultury, polityki, sportu. Uczestnicy Festiwalu wzięli udział w różnych formach warsztatów artystycznych oraz zaangażowali się w szereg inicjatyw społecznych i obywatelskich. W czasie Przystanku Woodstock zaprezentowało się wiele organizacji pozarządowych.

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także