Anthrax wraca do Polski

/ 16 listopada, 2016

Anthrax zagra 10 marca 2017 roku w warszawskim klubie Stodoła. Bilety na ten koncert, w cenie od 129 zł, dostępne są już na livenation.pl i stodola.pl.

Zespół przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej promującej najnowszą płytę „For All Kings”. To już jedenasty krążek w dorobku zespołu i pierwsza płyta z udziałem gitarzysty Jonathana Donaisa, który zastąpił Roba Caggiano. Z niego pochodzi utwór „Blood Eagle Wings” – poniżej makabryczny teledysk go ilustrujący.

Podczas koncertu usłyszymy także największe hity z ponad 35-letniej działalności grupy zaliczanej obok zespołów Metallica, Slayer i Megadeth do wielkiej czwórki thrash metalu.

Gościem specjalnym będzie formacja The Raven Age – młody brytyjski zespół. Grupa powstała w 2009 roku w Londynie z inicjatywy George’a Harrisa i Dana Wrighta. Pięć lat później ukazała się ich EP-ka z czterema utworami utrzymanymi w konwencji melodyjnego heavy metalu. Debiutancki album zespołu zatytułowany „Darkness Will Rise” ukaże się w grudniu 2016 roku.

Koncert Anthrax w Warszawie będzie szóstym występem grupy w Polsce. Zarówno Anthrax jak i The Raven Age byli w lipcu 2016 r. gośćmi specjalnym Iron Maiden i rozgrzewali do czerwoności publiczność podczas trasy koncertowej The Book Of Souls World Tour 2016.
 

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także