Anti Tank Nun: nie robimy totalnego gnoju

/ 29 maja, 2013

W czerwcowym numerze miesięcznika Teraz Rock można przeczytać wywiad z zespołem Anti Tank Nun. Rozmowa skupia się na najnowszym albumie zespołu, zatytułowanym "Fire Follow Me". Tomasz 'Titus" Pukacki zdradził w nim, jak wyglądał przebieg prac nad płytą. 

– To jest mój dwudziesty któryś album, tak że po usłyszeniu miksów ostatecznych nie urżnąłem się w trupa z radości, jak to czyniłem przy pierwszych dwunastu płytach – stwierdził wokalista i basista Anti Tank Nun. – Jednak musze powiedzieć, że przy tych dźwiękach gęba mi się cieszy – dodał. 
 
Titus i pozostali muzycy tworzący Acid Drinkers są bohaterami wielu legend z alkoholem w tle. Okazuje się jednak, że w Anti Tank Nun muzycy mają inny styl pracy. – Jeśli chodzi o pracę, to zasuwaliśmy ostro, trzeźwi jak niemowlęta, bo ten zespół ma lidera zbyt młodego, żeby robił totalny gnój, a reszta chłopaków jest zbyt zajęta, żeby miło marnować czas (śmiech) – stwierdził Titus, frontman Anti Tank Nun
 
 
Całość rozmowy z muzykami Anti Tank Nun możecie przeczytać w czerwcowym numerze magazynu Teraz Rock, który jest również dostępny w formie e-wydania. Grupa Anti Tank Nun wydala właśnie swój drugi studyjny album, zatytułowany "Fire Follow Me". Gitarzystą tej formacji jest piętnastoletni Igor "Iggy" Gwadera. Nasze czasopismo jest partnerem medialnym tego wydawnictwa. 

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także