Arena – koncerty już za dwa miesiące!

/ 6 września, 2011

Brytyjska formacja Arena cały czas pracuje nad swoim najnowszym albumem. Wkrótce poznamy okładkę tego wydawnictwa oraz pierwsze dźwięki. Premiera płyty przewidziana jest na listopad i będzie ją można najwcześniej kupić na promocyjnej trasie koncertowej obejmującej kilka europejskich krajów, w tym Polskę. Zespół zagra u nas w terminach: 7.11 – Wrocław, Firlej,  8.11 – Warszawa, Progresja, 9.11 – Poznań, Blue Note,  10.11 – Katowice, Teatr Śląski.

Gościem specjalnym podczas polskich występów Areny będzie formacja Believe (za wyjątkiem koncertu w Poznaniu), a podczas finałowego występu w Katowicach towarzyszyć im będzie ponadto zespół Osada Vida. I właśnie tam, wszystkie koncerty zostaną zarejestrowane na potrzeby przyszłych wydawnictw DVD.

A czego możemy spodziewać się po koncertach Areny? W niedawnym wywiadzie dla magazynu Top Drummer (nr 8-9/2011), Mick Pointer, lider zespołu, tak odpowiada: "Usłyszycie wybór  starych i nowych utworów Areny i około trzydzieści minut nowego materiału. Będzie to najlepszy koncert tego roku!"

W tym samym wywiadzie Pointer wypowiada się również na temat nowego wokalisty Areny: "Nowym wokalistą jest Paul Manzi. Ma fantastyczny rockowy głos, jakiego nigdy nie mieliśmy w Arenie. Dodał zespołowi nowego wymiaru, który mam nadzieję wszystkim się spodoba. Śpiewał już w Polsce z Oliver Wakeman Band. (.) Jest wokalistą, którego zawsze szukałem. W kwestii pozostałych trzech, Johna Carsona, Paula Wrightsona i Roba Sowdena, myślę, że wszyscy mieli dobre i złe strony, ale każdy z nich był dobry dla Areny na tym etapie, kiedy był z nami."

Bilety w sprzedaży na stronach:
www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.ticketonline.pl,www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl,  www.eventim.pl
Wszelkie informacje o sprzedaży biletów:
tel 32/205 25 00 (wew 101), e-mail: koncerty@metalmind.com.pl,www.metalopolis.pl, www.metalmind.com.pl

Sprzedaż wysyłkowa: 32/205 25 00 (wew 187), 32/253 77 60,shop@metalopolis.com.pl

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także