Asking Alexandria: "Chcemy być największym zespołem na świecie"

/ 9 września, 2013

Zespoły młodego pokolenia często są nieskromne. Wystarczy wspomnieć, że muzycy z formacji Avenged Sevenfold są przekonani, że niosą metalowy kaganek. Do grona zespołów, które mają świadomość własnej wartości możemy zaliczyć Asking Alexandria. Ci jednak nie tyle uważają się za najlepszych, co dopiero chcą nimi zostać.

Wspominał o tym lider zespołu – Danny Worsnop – w niedawnym wywidzie dla pisma Metal Hammer:

Powiem to teraz: chcemy być największym zespołem na świecie. Marzy mi się, żebyśmy któregoś dnia byli na tyle znani, żeby zostać headlinerem na dużym festiwalu. Nie mogę zrozumieć, dlaczego każdy zespół o czymś takim nie marzy.

O możliwościach zespołu mówił również gitarzysta, Ben Bruce:

Nie sądzę, żeby było dla kogoś szokiem to, że jesteśmy gotowi do następnego kroku. "From Death To Destiny" to najlepszy album, jaki kiedykolwiek nagraliśmy i osiągnęliśmy wszystko to, co sobie zamierzyliśmy w związku z tym wydawnictwem. Jestem z tego dumny, ale wiem też, że stać nas na jeszcze więcej. Możemy osiągać ambitniejsze cele. Kocham ten album, ale nadal uważam, że przed nami są jeszcze lepsze rzeczy.

Wspomniany przez muzyka album ujrzał światło dzienne 6 sierpnia i zebrał dobre recenzje. Trzecie studyjne wydawnictwo Anglików promował utwór "Run Free":

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także