Avenged Sevenfold wciąż przygotowuje nowy album

/ 25 sierpnia, 2016

Sporo kłopotów mają ostatnio muzycy z Avenged Sevenfold, którzy nie tylko musieli znaleźć sobie nowego perkusistę, którym został Brooks Wackerman, ale również popadli w konflikt z wytwórnią Warner Bros. W kwietniu pojawiło się jednak światełko w tunelu i zespół poinformował, że nagrywa pierwsze dema utworów, które znajdą się na nowej płycie.

Teraz medialne doniesienia dotyczące nowej płyty Avenged Sevenfold postanowił skomentować wokalista zespołu, M. Shadows:

Piszemy, rozrzucamy wszystko dookoła. Szczerze mówiąc „piszemy”, to wszystko, co mogę w tym momencie powiedzieć. W sieci pojawia się wiele spekulacji, ale my nie zwracamy na nie uwagi. Jeśli już będzie coś, czego można posłuchać, świat się o tym dowie. W tej chwili jednak cały czas pracujemy nad nowy materiałem.

Co prawda proces pewnie jeszcze potrwa jakiś czas, ale cieszy fakt, że Avenged Sevenfold może w końcu skupić się tylko i wyłącznie na nagrywaniu oraz koncertowaniu. Jeśli jesteście ciekawi, jak radzi sobie nowy perkusista, wspomniany już Brooks Wackerman, zobaczcie nagranie sprzed kilku dni:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także