Avenged Sevenfold zapowiada reedycję "Waking The Fallen"

/ 28 marca, 2014

Drugi studyjny krążek Amerykanów z Avenged Sevenfold obchodził w ubiegłym roku swoje dziesiąte urodziny. Z lekkim opóźnieniem muzycy postanowili uczcić to wydarzenie i zapowiedzieli, że jeszcze w tym roku na rynek trafi reedycja ich klasycznej płyty "Waking The Fallen".

Oczywiście oznacza to, że poza dwunastoma utworami, które znalazły się na wydawnictwie oryginalnie, zostanie wzbogacona o rzadkie i niepublikowane wcześniej dema, a także płytę DVD z koncertami zespołu.

O całym tym wydawniczym planie mówił M. Shadows w wywiadzie dla Loudwire:

Mamy w planie połączyć ze sobą coś ciekawego w związku z dziesiątą rocznicą wydania "Waking The Fallen". Myślałem, czym moglibyśmy zaskoczyć fanów i znaleźliśmy stare dema, które nagraliśmy z Teppei Teranishi z zespołu Thrice, zanim w ogóle powstał ten album.

Myślę, że nagramy nasz koncert w Meksyku i dołączymy do tego elementy innych występów i taka przeplatanka różnych filmów na żywo złoży się na to ogromne DVD, które chcemy stworzyć. Myślę, że to powinno trafić do sklepów przez świętami Bożego Narodzenia.

Przypomnijmy, że już 4 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie zespół Avenged Sevenfold zaprezentuje się zgromadzonej publiczności (więcej o tym wydarzeniu TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także