Avenged Sevenfold: niesiemy metalowy kaganek

/ 23 lipca, 2013
 
Amerykanie z Avenged Sevenfold są bohaterami okładki nowego wydania brytyjskiego magazynu Metal Hammer. M Shadows, wokalista formacji, powiedział w rozmowie z dziennikarzami tego pisma o ambicjach zespołu. Okazało się, że są one bardzo wysokie:
 
 
My naprawdę bardzo wierzymy w metal. Wyrośliśmy na ołtarzu takich zespołów jak Maideni i Megadeth i Pantera i Metallica, a jeśli zespoły, które są młodsze będą się na nas wzorować, to będzie to dla nas największy możliwy komplement. Chcemy być główną gwiazdą festiwalu Download. Chcemy grać Rock In Rio. Celem nie są miliony płyt, jest nim bycie na szczycie w naszej generacji. 
 
 
Synyster Gates poszedł w swojej wypowiedzi o krok dalej.  Dziennikarze brytyjskiego wydania magazynu Metal Hammer usłyszeli od gitarzysty Avenged Sevenfold następujące słowa:
 
 
Nie chciałbym zabrzmieć jak totalny ku*as, ale nie ma zbyt wielu zespołów, które mogłyby nieść ten kaganek. Szczerze mówiąc czuję, że to my jesteśmy taką kapelą. Kiedy zakładasz zespół to jest rozrywka i igraszki, a teraz wszystko jest zabawą, ale skończyły się igraszki. Mieliśmy zabawę, ale teraz chcemy mieć markę. Chcemy tworzyć historię. 
 
 
Czy Avenged Sevenfold uda się zrealizować tak ambitne plany? Sprawdzianem dla zespołu będzie na pewno nadchodzący album "Hail to the King". Niedawno w sieci opublikowano pierwszy singiel promujący to wydawnictwo. Pisaliśmy również o zamieszaniu wokół okładki nowego dzieła. 

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także