Avril Lavigne staje w obronie Nickelback

/ 23 grudnia, 2016

Avril Lavigne, która rok temu rozstała się z Chadem Kroegerem – liderem kanadyjskiej grupy Nickelback – zaatakowała na Twitterze twórcę Facebooka, Marka Zuckerberga, kiedy ten wbił szpilę w zespół jej byłego męża. Poszło o reklamę wykorzystującego sztuczną inteligencję urządzenia o nazwie Jarvis, dzięki któremu możemy kontrolować urządzenia elektroniczne w swoim domu.

W żartobliwej reklamie (ten samej, w której szef Facebooka słucha Red Hot Chili Peppers) Mark Zuckerberg prosi Jarvisa: „Zagraj nam jakieś dobre piosenki Nickelback”, na co ten odpowiada: „Przykro mi Mark, obawiam się, że to niemożliwe, bo nie ma dobrych piosenek Nickelback”. Mark puentuje słowami: „Dobrze. To był tylko test”.
 
Avril Lavigne napisała:
 

Drogi Marku, wiele osób wykorzystuje twoje produkty, niektórzy je uwielbiają, inni nie. Masz prawo do własnego gustu muzycznego, ale twoje uwagi na temat Nickelback są w złym guście.

 
Nickelback często pada obiektem żartów z różnych stron. Ostatnio zażartowali sobie z niego policjanci kanadyjskiego miasta Kensington i członkowie Royal Blood. Fala żartów stała się nawet przedmiotem pracy naukowej fińskiej doktorantki Salli Anttonen.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także