Axl Rose przejdzie na emeryturę po reaktywacji Guns N' Roses?

/ 8 września, 2015

Axl Rose – Fã Clube po prostu spekuluje. Ze względu na brak źródła ich doniesienia należy brać z przymrużeniem oka, niemniej są one dość ciekawe.

Fani donoszą, że Axl Rose nie chce już występować. Myśli o pożegnaniu się ze scenę ze względu na to, że jego głos już nie daje rady. Potem ma wieść spokojne, prywatne życie na Malibu. Zanim jednak ostatecznie to nastąpi, dojść ma do reaktywacji Guns N’ Roses w klasycznym składzie.

RadarOnline jeszcze w zeszłym roku donosił o potencjalnych ostatnich koncertach grupy w Las Vegas. Wtedy jeszcze nie było mowy o Axlu Rose, Slashu, Duffie McKaganie, Izzym Stradlinie i Stevenie Adlerze znów na jednej scenie.

Axl rozważa emeryturę. To będzie koniec. Członkowie zespołu byli zaskoczeni, gdy im to powiedziano i szukają sobie nowej pracy.

Niedługo później gitarzyści Ron „Bumblefoot” Thal i Dj Ashba rzeczywiście zaczęli szukać sobie innych zajęć. Wokalista najwyraźniej postanowił odsunąć trochę emeryturę ze względu na fanów, którzy domagają się powrotu zespołu z końca lat. 80 i początku lat 90.

Jest z tym jednak kilka problemów. Prawnicy muzyków ponoć rozmawiają już od dobrych kilku miesięcy, ale rozwód Slasha z Perlą Ferrar nie pomaga.

ud | Ed Vill CC BY 2.0

KOMENTARZE

Przeczytaj także