Axl Rose rozważa przygotowanie nowych utworów z AC/DC i Guns N' Roses

/ 8 czerwca, 2016

Axl Rose działa obecnie na dwa fronty – jest współuczestnikiem reaktywacji zespołu Guns N’ Roses w niemalże najsłynniejszym składzie, a od kilku tygodni współpracuje na scenie z muzykami z AC/DC. Początkowo mówiło się, że będzie jedynie tymczasowym wokalistą australijskiego zespołu, a jego rola zakończy się po europejskiej trasie. Niedawno poinformowano jednak, że muzyk weźmie udział również w amerykańskim tournée.

Podczas niedawnego spotkania z fanami w Londynie Axl Rose zdradził, że myśli o przygotowaniu nowej muzyki – nie tylko z Guns N’ Roses, ale również z AC/DC:

Pracujemy nad nowym materiałem. Mam go całkiem sporo, prezentowałem go Slashowi oraz Duffowi i im się spodobało. Ja i Angus również rozmawialiśmy o możliwości wspólnej pracy w studiu.

Od rozmowy do czynów jeszcze daleka droga, ale nie można wykluczyć, że współtwórcą nowego albumu AC/DC będzie właśnie Axl Rose. Szczególnie, że Angus Young podkreślał w wywiadach, że bardzo dobrze współpracuje mu się z wokalistą Guns N’ Roses – docenił przede wszystkim jego entuzjazm i ogromną pracowitość.

Axl Rose przeszedł ostatnio ogromną metamorfozę, za co zbiera wiele pochwał od fanów. Nawet na potrzeby występów z AC/DC zmienił nieco swój sceniczny image, ostatnio natomiast rozpoczął nierówną walkę z… internetem. Domaga się bowiem usunięcia swoich zdjęć wykonanych kilka lat temu, na których wygląda – delikatnie mówiąc – niekorzystnie. Problem jednak polega na tym, że w sieci są tysiące memów, których pozbycie się jest niemożliwe. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także