Axl Rose z AC/DC także na koncertach w USA

/ 1 czerwca, 2016

AC/DC wraca to Stanów Zjednoczonych. Po odwołaniu trasy z powodu problemów ze słuchem Briana Johnsona w marcu tego roku Australijczycy szykują się na wrzesień. Na Facebooku ujawniona została właśnie pierwsza data: zespół zagra 14 września 2016 roku w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Do tego czasu odstawiony na boczny tor wokalista AC/DC, który spędził w zespole ponad 30 lat, raczej się nie wykuruje (o ile to w ogóle będzie możliwe). Za mikrofonem stanie zapewne Axl Rose, który nie raz wspominał, że chciałby pośpiewać z Australijczykami trochę dłużej niż początkowo zakontraktowane występy. Gitarzysta Angus Young do tej pory nie zdradził, co o tym myśli, przyznał jedynie, że nowy frontman świetnie sobie radzi (jeśli chcecie to sprawdzić, fragmenty występów w Hiszpanii, Portugalii, Belgii, Austrii i Czechach znajdziecie po odpowiednimi linkami). Bardzo polubiła go też żona współzałożyciela grupy, Ellen.

Bilety na nowojorski koncert trafią dziś do sprzedaży. Kosztują od 99 do 140 dolarów. Do Madison Square Garden będzie można wejść także na wejściówkach zakupionych jeszcze przed marcem i zmianą na stanowisku wokalisty.

Wcześniej, prawdopodobnie 30 sierpnia – zaledwie tydzień po tym, jak Axl Rose zakończy trasę „Not in This Lifetime” z Guns N’ Roses – odbędzie się koncert w Sunrise na Florydzie. Ta data czeka jeszcze na ostateczne potwierdzenie.

Wkrótce powinniśmy poznać również terminy poniższych odwołanych wcześniej koncertów:

Atlanta, GA – Philips Arena
Greensboro, NC – Greensboro Coliseum
Washington, DC – Verizon Center
Detroit, MI – The Palace
Columbus, OH – Nationwide Arena
Cleveland, OH – Quicken Loans Arena
Buffalo, NY – First Niagara Center
Philadelphia, PA – Wells Fargo Center

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także