Axl Rose zaprojektował luksusowy zegarek

/ 21 listopada, 2016

Axl Rose sprzymierzył się niedawno z firmą HYT, by stworzyć bardzo wyjątkowy zegarek. Wyjątkowy nie tylko dlatego, że z motywami Guns N’ Roses.

Czasomierz z czaszką wyprodukowany zostanie tylko w 25 egzemplarzach. Kosztować będzie – bagatela – 100 tysięcy dolarów. Zegarki trafią do sprzedaży w grudniu.

Dyrektor HYT Grégory Dourde zaprezentował produkt podczas Dubai Watch Week. Razem z założycielem firmy Vincentem Perriardem opowiadał tam o współpracy z wokalistą GNR.

Axl wiedział, czego chce. Spotkaliśmy się z nimi na zapleczu koncertu AC/DC w Bernie w Szwajcarii. Znał markę i wiedział, że jest innowacyjna i rockandrollowa. Nie tracił czasu na wymyślanie własnego modelu, podczas rozmowy dobrze zidentyfikowaliśmy jego ducha. Stworzyliśmy dla nich. To jego zegarek, dokładnie taki, jaki wymyślił. Jesteśmy z niego szczególnie dumni.

Jedną z przyczyn tej dumy jest czaszka zrobiona z 256 warstw stali damasceńskiej. Axl Rose już ją nosi. Zegarek zobaczyć można było podczas jednego z ostatnich koncertów Gunsów.

 

"When I look into your eyes …" #HYTWatches #AxlRose #GunsNRoses (Photo Credit : @katbenzova_rockphoto)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika HYT (@hytwatches)

 

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także