Axl Rose zmienił image pod wpływem AC/DC

/ 25 maja, 2016

Axl Rose po dołączeniu do AC/DC dostał kilka porad dotyczących stylu – donoszą użytkownicy forum mygnr.com. Paru wskazówek mieli mu udzielić sam Angus Young oraz jego żona. Osoba podpisująca się nickiem Lumikki opisuje swoje spotkanie z nią przy okazji koncertu w Wiedniu.

Do wszystkich ludzi, którym nie podobało się to, że Axl nosi tyle kapeluszy i innych rzeczy i którzy na to narzekali: Możecie podziękować żonie Angusa Ellen za ograniczenie tego w ostatnim czasie. Ellen powiedziała asystentce Axla (rozumiem, że miała na myśli Betę), żeby przekazała mu, by pozbył się kapeluszy, czapek i okularów przeciwsłonecznych, przynajmniej na scenie. I że ludzie chcą widzieć jego oczy i twarz, gdy jest tam na górze.

Zauważyliście tę zmianę podczas występów w Portugalii, Hiszpanii, Belgii, Austrii (gdzie wokalista Guns N’ Roses stanął na nogi) lub w Pradze (gdzie AC/DC zagrał „Touch Too Much” po raz pierwszy od ponad 35 lat)? Pierwsi fani są już za nią wdzięczni.

Pani stojąca obok mnie podziękowała Ellen za zrobienie tego, ponieważ „Axl ma niesamowicie uroczy uśmiech i ludzie powinni go zobaczyć”. Żona Angusa zgodziła się i dodała, że jest Axl jest słodki i jak do tej pory praca z nim to sama przyjemność. Powiedziała też, że jest zabawny i wniósł dużo humoru do zespołu. Wydaje się, że bardzo go lubi.

Jednak nie tylko AC/DC wpłynął na wokalistę. On także coś zmienił w zespole…

Stwierdziła jeszcze, że Axl był dobrze przygotowany, gdy się pojawił. Znał płyty i śpiewał wszystko dokładnie tak, jak jest na nich. Początkowo muzycy byli zdezorientowani, gdyż przez wiele lat grali swój materiał „źle”. Ale sprawdzili i odkryli, że Axl miał rację. I teraz musieli nawet przeprogramować telepromptery za względu na Axla! 😛

Wygląda na to, że Axl Rose rzeczywiście tchnął w australijska grupę nowego ducha. Chcielibyście, by został z AC/DC na dłużej niż te 22 zakontraktowane na razie koncerty? On nie ma nic przeciwko.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także