Bad Brains zbiera na leczenie Dr. Know

/ 10 marca, 2016

57-letni Gary „Dr. Know” Miller z Bad Brains jest podłączony do aparatury podtrzymującej życie – poinformowali w listopadzie 2015 roku jego przyjaciele. Jego zespół prosił o uszanowanie prywatności jego bliskich i przesyłanie pozytywnej energii. Teraz muzycy Bad Brains ujawniają więcej o stanie zdrowia Dr. Know.

Jak wielu z Was wie, Gary Miller (Dr. Know lub Doc) doświadczył nagłego zatrzymania akcji serca na początku listopada zeszłego roku. Niedługo potem dotknęła go niewydolność wieloorganowa, był podłączony do aparatury podtrzymującej życia przez prawie dwa tygodnie. Lekarze dawali mu wtedy 5% szans na przeżycie. Ale siła pozytywnych wibracji, miłość i rodzina sprawiły, że to przetrwał.

Gary Miller nie miał niestety ubezpieczenia zdrowotnego, koszt uratowania jego życia okazał się ogromny. Przyjaciele postanowili pomóc i za pośrednictwem strony gofundme.com zaczęli zbierać pieniądze.

Rozpoczęliśmy tę kampanię, by pokryć koszty leczenia i dodatkowej opieki, której będzie potrzebował, gdy wróci do domu. Doc nie miał ubezpieczenia zdrowotnego w czasie, kiedy był w szpitalu i liczne wydatki przewyższyły możliwości finansowe jego i jego rodziny. Doc nie może też pracować od listopada, więc potrzebuje także środków na życie do czasu, gdy wróci do pełni zdrowia i do pracy.

W planach jest zgromadzenie 100 tysięcy dolarów. Pierwszego dnia trwania zbiórki sympatycy Dr. Know i Bad Brains wpłacili ponad 11 tysięcy.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także