Behemoth – plany zespołu na przyszły rok!

/ 25 października, 2011

Ci, którzy byli świadkami koncertów jednogłośnie twierdzą, że zespół jeszcze nigdy nie był tak pełen pasji i głodu grania. Występom towarzyszyły liczne efekty specjalne, pirotechnika, natomiast set lista obfitująca w utwory nigdy nie grane przez zespół z pewnością stanowiła  gratkę dla fanów.

Nergal podsumowuje: Słowo stało się ciałem. Powróciliśmy i to na dobre! Siedem koncertów  w ramach trasy "Phoenix Rising" tour okazało się olbrzymim sukcesem. Prawie wszystkie kluby zostały kompletnie wyprzedane, organizacyjnie nie napotkaliśmy na żadne poważne problemy i pomimo mojego zapalenia krtani, dzięki sterydom i pomocy zaprzyjaźnionych lekarzy udało nam się zakończyć
trzy ostatnie koncerty w Warszawie, Toruniu oraz Łodzi! Teraz jesteśmy już w domu. zmęczeni, ale jakże szczęśliwi i spełnieni. Po prostu.

Behemoth z całego serca chce podziękować wszystkim fanom, którzy tak licznie stawili się na koncertach i dzięki którym zagraliśmy chyba najlepszą trasę po kraju w historii! Dziękujemy także naszym partnerom: Mystic Production, Witching Hour Prod, obsłudze technicznej: Przemkowi, Piotrowi, Adamowi, Kapralowi, Groszkowi, Lubawie, Bartkowi i Pirowi za totalny profesjonalizm i oddanie! Zespołom, które nam towarzyszyły: Blindead oraz Morowe, za podtrzymywanie wysokiego poziomu trasy i za przyjaźń! Wspaniali ludzie, wspaniałe bandy.

Na koniec chciałem w imieniu swoim i całego Behemoth serdecznie podziękować Rektorom Uniwersytetów (do których należały niektóre z klubów w których graliśmy), którzy pokazali wielką klasę nie uginając się pod naciskami grup religijnych tak usilnie starających się odwołać nasze koncerty. Cudownie jest widzieć jak inteligencja i logika wygrywa z zabobonem i fanatyzmem. Chwała wolności!

W chwili obecnej Behemoth zamierza zregenerować siły przed kolejnym uderzeniem. Już pracujemy nad kolejnymi koncertami w Polsce w styczniu (Kraków, Rzeszów, Szczecin) natomiast w lutym gramy duży tour po Europie w towarzystwie Cannibal Corpse. W ciągu kilku najbliższych tygodni ujawnimy również plany odnośnie trasy po Stanach, która odbędzie się w kwietniu i maju 2012 roku! Nie  zamierzamy brać żadnych jeńców! Patrzcie i wyczekujcie!

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także