Behemoth przygotował komunikanty na trasę "The Satanist"

/ 27 stycznia, 2016

Behemoth rusza właśnie w trasę po Europie, podczas której grać będzie cały album „The Satanist”. Koncerty rozpoczną się 29 stycznia w Kopenhadze, a zakończy 14 lutego w Lublanie. W kwietniu grupa ruszy na podbój Stanów Zjednoczonych. Adam „Nergal” Darski ma z tej okazji coś specjalnego dla wszystkich fanów – własne komunikanty, podobne do tych udzielanych w czasie mszy świętej. Zespół pochwalił się nimi na Facebooku:

Szykujcie się na bluźnierstwo w Europie…!

 

 

Getting ready for blasfemia in Europe…!

Posted by BEHEMOTH! on 26 styczeń 2016

 

Nie wiemy, co dokładnie Behemoth zamierza robić z tymi małymi hostiami. Pewne jest natomiast, że nie wszystkim się to spodoba. Komentarze pod wpisem wskazują na to, że nawet nie wszyscy fani są zadowoleni. A Wy co myślicie o najnowszym pomyśle polskich metalowców?

 

Behemoth stara się wycisnąć najwięcej, co się da, ze swojego ostatniego albumu „The Satanist”, który ukazał się w lutym 2014 roku. We wrześniu zeszłego roku opublikowany został nakręcony w Warszawie tytułowy teledysk „The Satanist”. Nie wiadomo, czy szybko powstanie kolejny krążek. Na razie Nergal nie myśli o nagraniu kolejnej płyty.

ud | fot. fb.com/behemoth, Tim Tronckoe

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także