Behemoth zmienia styl?

/ 16 kwietnia, 2013

Muzycy Behemoth bardzo zdawkowo informują o postępie prac nad nowym albumem. Do tej pory kilka wieści o procesie nagrywania następcy płyty "Evangelion" zostało zamieszczonych na stronie białostockiego studia Hertz (pisaliśmy o tym TUTAJ). To w nim właśnie bracia Wiesławscy pracują z zespołem nad nowym dziełem. 

Dziś na oficjalnym profilu Behemoth w serwisie społecznościowym Facebook pojawił się kolaż zdjęć ze studia wraz z krótką informacją. – Każdy kawałek sztuki rodzi się w bólach… tak też jest z naszym. Spędziliśmy kilka ostatnich miesięcy w Hertz Studio na preprodukcji i zgrywaniu ścieżek utworów. Wspólnie produkujemy album z pomocą braci Wiesławskich i Daniela Bergstranda. Prowadzi nas tajemnica… Odkrywamy obszary, których do tej pory nie znaliśmy. Ekscytujące i odświeżające jest przedefiniowanie swojego stylu, a to przecież zajebiście mocne oświadczenie. Czekajcie a usłyszycie – napisał Nergal, lider Behemoth
 
 
Nowa płyta Behemoth ma się ukazać jeszcze w tym roku. Jej wydawcą będzie niemiecka wytwórnia Nuclear Blast. 
 
Pod koniec czerwca w ramach Rockstar Energy Drink Mayhem Fest 2013 Behemoth rusza w ponad miesięczną trasę koncertową po Ameryce Północnej. Zespół będzie można zobaczyć również na kilku europejskich festiwalach. Przed polską publicznością Behemoth zaprezentuje się na Impact Fest 2013:
 

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także