Behemoth: "The Satanist" na szczycie polskiej listy sprzedaży

/ 14 lutego, 2014

Dopiero informowaliśmy, że najnowszy album grupy Behemoth pt. "The Satanist" zadebiutował na 34. miejscu listy Billboard, a dzisiaj już wiemy, że to wydawnictwo to także numer jeden listy OLIS, czyli zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Nergal komentuje:

Nasze serca dosłownie krwawią ze szczęścia widząc jak "The Satanist" sobie radzi w rankingach sprzedaży. Fakt, że tak kontrowersyjna i radykalna forma sztuki szturmuje listy sprzedaży na całym świecie, a także w Polsce, jest dowodem na to, że warto tworzyć tylko zgodnie z własną wolą i intuicją, mimo że często jest to droga pod prąd!! Dziękujemy Michałowi, Marcinowi i całej ekipie Mystic za tyle lat genialnej współpracy i oddanie.

Album "The Satanist" ukazał się na rynku 4 lutego. Teledysk promujący krążek nakręcony do utworu "Blow Your Trumpets Gabriel" można znaleźć poniżej:

Recenzję najnowszej płyty grupy Behemoth możecie znaleźć TUTAJ. Warto również nadmienić, że wiele miejsca słynnej polskiej formacji poświęciliśmy w najnowszym, lutowym wydaniu Teraz Rocka.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także